Suvise ettevalmistusperioodi algusest Kalev/Cramoga treeninud 35-aastane Kangur ja klubi juhtkond allkirjastasid eile lepingu, mis toob kogenenud ääremängija tagasi meeskonna edurivisse, teatas Kalev oma koduleheküljel.

Pärast Cedric Simmonsi lahkumist Kalev/Cramo kapteniks edutatud Kanguri arvele kogunes esimesel VTB Ühisliiga hooajal keskmiselt 6,9 punkti ja 4,5 lauapalli, Alexela meistriliigas olid mängija keskmised näitajad 7,3 punkti ja 4,4 lauapalli. Sealjuures valiti Kangur koduse meistriliiga finaalseeria kõige väärtuslikumaks mängijaks, panustades Kalev/Cramo kümnendasse meistritiitlisse finaalmängudes keskmiselt 10 punkti, 7,5 lauapalli ja 5 resultatiivset söötu.

Kanguri liitumisega on BC Kalev/Cramo meeskond eesootavaks klubihooajaks komplekteeritud 13 mängijaga. Eelmisest aastast jätkavad meeskonnas lisaks Kangurile Martin Dorbek, Erik Keedus, Janari Jõesaar, Branko Mirkovic ja Madis Soodla. Uuteks liitujateks on Tanel Sokk, Chavaughn Lewis, Reggie Lynch, Maksim Salash, Kristjan Kitsing, Ivan Almeida ja Landen Lucas.

Meeskonna peatreeneriks on jätkuvalt Donaldas Kairys, abitreenerid Indrek Reinbok ja Russell Bergman. Samuti jätkavad mõlemad meeskonna füsiterapeudid Priit Lehismets ja Harvis Mill. Lisaks abistab meeskonna treenereid ja mängijaid uuel hooajal Martin Rausberg, kes liitus klubiga läbi EKL-i poolt loodud treenerite mentorlusprogrammi. Samuti abistab meeskonda uus liituja Asko Mänd.