Väljakuperemehed juhtisid kolmandal veerandajal juba 21 punktiga (66:45), kuid siis tõi Tartu võistkonna treener Paavo Russak väljakule noored mängumehed. Orto kasutas seda ära ja vähendas vahe kolmanda veerandaja lõpuks viiele punktile (71:66).

Tasavägist mängu jätkus ka viimaseks veerandajaks, kuid lõpuminutitel olid kindlamad tartlased, kes võitsid kohtumise 95:82. Võitjad viskasid mängu viimased seitse punkti.

TÜ/Tootali edukamad punktiviskajad olid Andres Ottender 25 ja Kuldar Lossman 24 punktiga, kaotajatest pälvis Merlis Niklus 27 ja Silver Kuuba 25 punkti.

Ortole oli kohtumine kuue päeva jooksul juba neljandaks mänguks. Eelmisel neljapäeval kaotati esiliigas Abemi/Kroonikale 76:78, laupäeval ja esmaspäeval mängiti Eesti karika kaheksandikfinaali mänge — BC Pallurile kaotati kodus 81:90 ja võõrsil 84:116.

Eesti korvpallimeistrivõistluste meeste esiliigat juhib täisedu, kolme võiduga Kaitsejõudude SK, kes viimati alistas TTÜ/Jüri Basketi 69:55 (Mart Uuehendrik 18 — Martin Tombak 23).

Kuut punkti omavale Kaitsejõudude spordiklubile järgnevad TTÜ/Jüri Basket ja Ida-Virumaa, kel mõlemal kirjas kaks võitu ja üks kaotus, mis annavad kokku viis silma. Idavirulased alistasid kolmandas voorus Pealinna Politsei 109:84 (Alar Pärn ja Dmitri Nazarov 19 -Vjatšeslav Botškarjov 27).

Järgmised kohtumised peetakse esiliiga raames neljapäeval, siis peab oma kolmanda kohtumise peab ka TPÜ/Kiili SK, kel seni kirjas kaks võitu.