Kontaveit ja Puig (WTA 72.) läksid paarismängu avaringis vastamisi ameeriklanna Nicole Melichari ja tšehhitari Kveta Peschkega, kuid kaotasid üks tund ja 12 minutit kestnud kohtumise 4:6, 2:6.

Kohtumine algas võrdselt ning mõlemad paarid suutsid kuni seisuni 3:3 oma servi hoida. Siis murdsid vastased Kontaveiti ja Puigi pallingu ning eduseisu esimeses setis enam käest ei antud.

Teist setti alustasid Melichar ja Peschke kohe servimurdega. Juhtides 4:2, murti taas Kontaveiti ning Puigi servigeim ja teise ringi edeneti kindla võiduga.

Kontaveit ja Puig lõid kaks serviässa, vastased viis. Melichar ning Peschke tegid kokku neli topeltviga Kontaveiti ja Puigi nulli vastu.

Kontaveit/Puig - Melichar/Peschke
Mäng on läbi. Kontaveit ja Puig peavad tunnistama Melichar ja Peschke 4:6, 2:6 paremust.
Melichar ja Peschke võidavad oma geimi.
Melichar ja Peschke on kahe punkti kaugusel võidust.
Vastased juhivad teist setti 5:2 ning hakkavad ise servima mängu võidu peale.
Hoopis Melichar ja Peschke murravad taas.
Melichar ja Peschke tulid järgi, seis tasa 40:40.
Kontaveit ja Puig oma servigeimis ees 30:15.
Melichar ja Peschke juhivad teist setti 4:2.
Hästi! Kontaveit ja Puig võidavad oma geimi nulliga.
Melichar ja Peschke võidavad oma geimi kindlalt ning asuvad teist setti 3:1 juhtima.
Vastased oma servigeimi juhtimas 30:0.
Kontaveit ja Puig tulevad raskest seisust välja tõrjudes neli murdepalli ja võidavad oma geimi.
Kontaveit ja Puig on suutnud kolm murdepalli tagasi mängida, 40:40.
Vastastel juba kolm murdepall, 40:0.
Vastased suudavad oma servigeimi jällegi hoida ning juhivad 2:0.
Kontaveit ja Puig vastaste servigeimis ees 30:15.
Kontaveit/Puigil algas teine sett raskelt.
Vastased murravad kohe teise seti alustuseks uuesti servigeimi!
Teine sett on alanud!
Melichar/Peschke võidavad oma geimi siiski kindlalt ja koos sellega ühtlasi esimese seti 6:4.
Kontaveit/Puig hetkel taga geimis 15:30.
Nüüd oleks Kontaveit/Puigil vaja kindlasti murda vastaste geim, muidu esimene sett kaotatud.
Oma servigeim võidetakse!
Vastased suudavad siiski oma geimi võita, Kontaveit/Puig taga 3:5.
Murdepalli ära ei suudetud kasutada, aga seis on uuesti võrdne 40:40.
Murdepall kasutada!
Vastaste servigeimis seis tasa 30:30.
Melichar/Peschke murravadki ära kahjuks!
Vastastel kaks murdepalli kasutada.
Vastased on Kontaveit/Puig servigeimis 30:0 ees.
Siiamaani Melichar/Peschke löönud 2 serviässa ja teinud ühe topeltvea. Kontaveit/Puigil on mõlemad näitajad veel 0.
Mõlemad paarid on suutnud oma servigeimid kindlalt võita, 3:3.
Eesti - Puerto Rico hoiab jällegi oma servigeimi kindlalt, 3:2.
Geimid 2:2.
Vastastel seisul 40:30 geimpall.
Geim võidetakse kindlalt.
Kontaveit/Puig juhtimas oma servigeimi 40:30.
Kontaveit/Puig paaril oli kasutada murdepall, aga kaotavad siiski tasavägise teise geimi.
Teises geimis seis tasa 30:30.
Kontaveit/Puig võidavad oma geimi kindlalt, 1:0.
Kontaveit/Puig ees oma geimis 30:15.
Kontaveit/Puig alustavad mängu ise servides.
Kohtumine on alanud!
Mängijad on soojenduseks väljakul.
Tervist tennisesõbrad! Kell 13.30 algab Wimbledoni turniiri 7. väljakul esimene kohtumine, milleks on naiste paarismäng, kus Kontaveit/Puig lähevad vastamisi Melichar/Peschkega.

Melichari ja Peschke on paarismänguks 12. asetusega. 42-aastane Peschke on 2011. aastal koos Sloveenia tennisisti Katarina Srebotnikuga paarismängus Wimbledoni turniiri ka võitnud.

Kontaveiti paarismäng on 7. väljaku esimene kohtumine. Mäng algab Eesti aja järgi kell 13.30.