Kohtumine algas närviliselt ning mõlemad murdsid järjepanu teise servigeime. Avaseti lõpus sai Kontaveit aga mängu enda kontrolli alla ning ohje ta enam käest ei andnudki.

Kontaveit lõi lõpuks kolm serviässa ning Wozniacki ühe. Topeltvigu tegi eestlanna kaks ning Taani esireket kolm. Esimese servi õnnestumise protsent oli Kontaveidil 70 ning Wozniackil 68.

Kõikidest pallivahetustest võitis Kontaveit 68 ning Wozniacki 46. Kohtumine kestis üks tund ja 15 minutit.

Kontaveit läheb Rooma turniiri poolfinaalis nüüd vastamisi maailma neljanda reketi Elina Svitolinaga Ukrainast. Svitolina alistas veerandfinaalis 6:4, 6:4 sakslanna Angelique Kerberi (WTA 12.). Kohtumine peetakse laupäeval peaväljakul Eesti aja järgi kell 13.00. Mängust näeb otsepildis Delfi TV vahendusel.

22-aastane Kontaveit ja 23-aastane Svitolina ei ole varasemalt omavahel kohtunud.

Anett Kontaveit - Caroline Wozniacki
6:1 - Kontaveit teeb suurepärase mängu ja alistab maailma teise reketi Caroline Wozniacki.
Kontaveit lõpetab ässaga!
Kontaveidil kaks matšpalli!
Kontaveit on enda servil 30:15 ees.
5:1 - Kontaveit murrabki Wozniacki servigeimi.
Kontaveidil murdepall.
Wozniackil on taaskord õiendamist, kuid loodetavasti ei lase Kontaveit end sellistest asjadest häirida.
4:1 - Kontaveit võidab enda servigeimi samuti kindlalt.
3:1 - Kontaveit murrab nulliga Wozniacki servigeimi.
Kontaveidil kolm murdepalli.
2:1 - Kontaveit on enda servil veidike raskustes, kuid lõpuks lööb Wozniacki võrku ja eestlanna suudab servi hoida.
1:1 - Kontaveidil olid murdmiseks omad võimalused, kuid Wozniacki saab siiski enda servigeimi kätte.
Esimene murdepall läheb raisku, kuid kohe tuleb teine.
Esimese seti statistikat:
1:0 - Kontaveit võidabki enda servigeimi.
Kontaveit jääb enda servil 0:30 taha, kuid suudab ilusate pallivahetuste järel 40:30 eduseisu haarata.
Kontaveit alustab teises setis servimist.
6:3 - Kontaveit murrab taas Wozniacki servigeimi ja võidab sellega avaseti.
Kontaveit lööb palli pikaks ning kaks settpalli on Wozniacki poolt päästetud.
Kontaveidile kolm settpalli!
Kontaveit juhib Wozniacki servil 30:0.
Tuntud kohtunikega vaidleja Wozniacki teeb seda taas ning ta ei ole kohtunike otsusega rahul, kuid pall on joonel ja Kontaveidi punkt.
5:3 - Kontaveit hoiab enda servigeimi.
Wozniackil käib vahepeal ka treener väljakul ning Taani äss võtab kaasa veidike õpetussõnu.
4:3 - Wozniacki tabab kevasti palli ning mänguvahend lendab võrku. Kontaveit murrab Wozniacki servigeimi.
Wozniacki eksib ja Kontaveidil taas murdepall.
3:3 - Kontaveit on enda servil kindel ja võidab enda servigeimi.
2:3 - Wozniacki suudab enda servigeimi hoida. Esimest korda selle kohtumise jooksul suudab üks naistest enda servi hoida.
Wozniacki servil käib taas tõsine andmine, seis on 40:40.
2:2 - Kontaveit kaotabki heast seisust enda servigeimi.
Kontaveit kaotab kolm punkti järjest ja nüüd murdepall Wozniackil.
Kontaveit saab enda servil kiirelt 40:15 ette.
2:1 - Kontaveit murrabki taas Wozniacki servigeimi.
Kontaveit lööb võrgu kohalt palli võimsalt maha ning eestlannal on kaks murdepalli.
Tundub, et naistel on täna enda servigeimi kontrolli alla saamisega probleeme. Kontaveit nüüd Wozniacki servil 30:0 ees.
1:1 - Wozniackil on õnne ning Taani esireket saab kuuenda murdepalli lõpuks kätte.
Kontaveit päästab ka viienda murdepalli.
Wozniackile järjekordne murdepall, kuid Kontaveit suudab mängu domineerides selle taas päästa.
Hea serv ning kolm murdepalli on päästetud.
Wozniacki eksib stopi löömisel ning kaks murdepalli on Kontaveit päästnud.
Kolm murdepalli Wozniackile.
Wozniacki saab nüüd omakorda Kontaveidi servil 30:0 ette.
1:0 - Wozniacki teeb topeltvea ning Kontaveit murrab kohe maailma teise reketi servigeimi.
Kontaveit jätkab eelmiste päevade tempos ehk ründab ja lööb võimsalt. Kohe esimeses geimis eestlannale kaks murdepalli.
Kontaveit on alustanud hästi ja saanud Wozniacki servil 30:15 ette.
Kohtumine on alanud! Mägnu esimene punkt Wozniackile.
Ülekanne algas. Mängijad teevad sooja. Esimese servimise õiguse sai endale Wozniacki.
Kohtumise algus veidike viibib. Ülekanne peaks algama 17.35.

Anett Kontaveidi veerandfinaal on taaskord Delfi TV eetris.

Kontaveit ise mängis kaheksandikfinaalis 6:2, 7:6 (7:3) üle ameeriklanna Venus Williamsi (WTA 9.).

Rooma turniiri ülejäänud veerandfinaalides kohtuvad Maria ŠarapovaJelena Ostapenko, Simona Halep – Caroline Garcia ning Angelique KerberElina Svitolina.