kolmapäev, 21.02

Murdmaasuusatamine

  • 10:00Meeste paarissprint (v), kvalifikatsioon
  • 10:00Naiste paarissprint (v), kvalifikatsioon
  • 12:00Meeste paarissprint (v), finaal
  • 12:00Naiste paarissprint (v), finaal

Iluuisutamine

  • 03:00Naiste üksiksõit: lühikava

Mäesuusatamine

  • 04:00Naiste kiirlaskumine

Jäähoki

  • 05:10Mehed: Tšehhi - USA (Veerandfinaal)
    3 - 2
  • 09:40Mehed: Olümpiasportlased Venemaalt - Norra (Veerandfinaal)
    6 - 1
  • 09:40Naised: Soome - Olümpiasportlased Venemaalt (Pronksimäng)
    3 - 2
  • 14:10Mehed: Kanada - Soome (Veerandfinaal)
    1 - 0
  • 14:10Mehed: Rootsi - Saksamaa (Veerandfinaal)
    3 - 4
A-gruppMKPts
1Kanada65116
2Tšehhi3308
3USA3216
4Šveits3123
5Soome3123
6Olümpiasportlased Venemaalt3030
7Lõuna-Korea3030
B-gruppMKPts
1Šveits3309
2Olümpiasportlased Venemaalt3216
3Rootsi3216
4Sloveenia3214
5USA3124
6Slovakkia3124
7Jaapan3123
8Korea3030
C-gruppMKPts
1Rootsi3309
2Soome3216
3Saksamaa3122
4Norra3031
Play-offMKPts
1USA1103
2Soome1103
3Saksamaa1102
4Norra1102
5Šveits1011
6Sloveenia1011
7Slovakkia1010
8Lõuna-Korea1010
VeerandfinaalMKPts
1Olümpiasportlased Venemaalt2206
2Soome2113
3Kanada1103
4Saksamaa1102
5Tšehhi1102
6Rootsi2021
7USA1011
8Šveits1010
9Norra1010
PoolfinaalMKPts
1Olümpiasportlased Venemaalt1103
2USA1103
3Saksamaa1103
4Kanada1010
5Tšehhi1010
6Soome1010
FinaalMKPts
1Olümpiasportlased Venemaalt1102
2USA1102
3Saksamaa1011
4Kanada1011
PronksimängMKPts
1Kanada1103
2Tšehhi1010
5.-8. koha mängMKPts
1Šveits1103
2Jaapan1102
3Rootsi1011
4Korea1010
5.-6. koha mängMKPts
1Šveits1103
2Jaapan1010
7.-8. koha mängMKPts
1Rootsi1103
2Korea1010

Lumelauasõit

  • 02:30Meeste Big Air hüpped: kvalifikatsioon

Kiiruisutamine

  • 13:00Naiskonnavõistlus
  • 15:00Meeskonnavõistlus

Freestyle suusatamine

  • 04:30Meeste suusakross: kvalifikatsioon
  • 06:15Meeste suusakross: finaal

Bobisõit

  • 13:40Naiste kahebobi, 3. sõit
  • 15:00Naiste kahebobi, 4. sõit

Curling

  • 02:05Naised: Lõuna-Korea - Olümpiasportlased Venemaalt
    11 - 2
  • 02:05Naised: Rootsi - Hiina
    8 - 4
  • 02:05Naised: Šveits - Taani
    6 - 4
  • 02:05Naised: Kanada - Ühendkuningriik
    5 - 6
  • 07:05Mehed: Taani - Kanada
    3 - 8
  • 07:05Mehed: Ühendkuningriik - USA
    4 - 10
  • 07:05Mehed: Rootsi - Norra
    2 - 7
  • 07:05Mehed: Lõuna-Korea - Jaapan
    10 - 4
  • 13:05Naised: Rootsi - USA
    9 - 6
  • 13:05Naised: Šveits - Jaapan
    8 - 4
  • 13:05Naised: Olümpiasportlased Venemaalt - Kanada
    8 - 9
  • 13:05Mehed: Lõuna-Korea - Taani
    9 - 3