teisipäev, 20.02

Kahevõistlus

  • 12:00Suure mäe hüpped
  • 14:4510 km suusatamine

Laskesuusatamine

  • 13:15Segateatesõit 2 x 6 + 2 x 7,5 km

Iluuisutamine

  • 03:00Jäätants: vabakava

Jäähoki

  • 05:10Mehed: USA - Slovakkia (Play-off)
    5 - 1
  • 05:10Naised: Rootsi - Korea (7.-8. koha mäng)
    6 - 1
  • 09:40Mehed: Sloveenia - Norra (Play-off)
    1 - 2
  • 09:40Naised: Šveits - Jaapan (5.-6. koha mäng)
    1 - 0
  • 14:10Mehed: Soome - Lõuna-Korea (Play-off)
    5 - 2
  • 14:10Mehed: Šveits - Saksamaa (Play-off)
    1 - 2
A-gruppMKPts
1Kanada65116
2Tšehhi3308
3USA3216
4Šveits3123
5Soome3123
6Olümpiasportlased Venemaalt3030
7Lõuna-Korea3030
B-gruppMKPts
1Šveits3309
2Olümpiasportlased Venemaalt3216
3Rootsi3216
4Sloveenia3214
5USA3124
6Slovakkia3124
7Jaapan3123
8Korea3030
C-gruppMKPts
1Rootsi3309
2Soome3216
3Saksamaa3122
4Norra3031
Play-offMKPts
1USA1103
2Soome1103
3Saksamaa1102
4Norra1102
5Šveits1011
6Sloveenia1011
7Slovakkia1010
8Lõuna-Korea1010
VeerandfinaalMKPts
1Olümpiasportlased Venemaalt2206
2Soome2113
3Kanada1103
4Saksamaa1102
5Tšehhi1102
6Rootsi2021
7USA1011
8Šveits1010
9Norra1010
PoolfinaalMKPts
1Olümpiasportlased Venemaalt1103
2USA1103
3Saksamaa1103
4Kanada1010
5Tšehhi1010
6Soome1010
FinaalMKPts
1Olümpiasportlased Venemaalt1102
2USA1102
3Saksamaa1011
4Kanada1011
PronksimängMKPts
1Kanada1103
2Tšehhi1010
5.-8. koha mängMKPts
1Šveits1103
2Jaapan1102
3Rootsi1011
4Korea1010
5.-6. koha mängMKPts
1Šveits1103
2Jaapan1010
7.-8. koha mängMKPts
1Rootsi1103
2Korea1010

Lühirajauisutamine

  • 12:00Naiste 1000 m: kvalifikatsioon
  • 12:40Meeste 500 m: kvalifikatsioon
  • 13:30Naiskondlik 3000 m: finaal

Freestyle suusatamine

  • 03:30Naiste rennisõit: finaal
  • 06:00Meeste rennisõit: kvalifikatsioon

Bobisõit

  • 13:50Naiste kahebobi, 1. sõit
  • 15:00Naiste kahebobi, 2. sõit

Curling

  • 02:05Mehed: Ühendkuningriik - Norra
    10 - 3
  • 02:05Mehed: Jaapan - Kanada
    4 - 8
  • 02:05Mehed: Lõuna-Korea - Šveits
    8 - 7
  • 02:05Mehed: Itaalia - Rootsi
    3 - 7
  • 07:05Naised: Kanada - Hiina
    5 - 7
  • 07:05Naised: USA - Lõuna-Korea
    6 - 9
  • 07:05Naised: Ühendkuningriik - Jaapan
    8 - 6
  • 13:05Mehed: Šveits - USA
    4 - 8
  • 13:05Mehed: Norra - Itaalia
    4 - 6
  • 13:05Mehed: Jaapan - Taani
    6 - 4