esmaspäev, 19.02

Suusahüpped

  • 14:30Meeskondlikud hüpped

Iluuisutamine

  • 03:00Jäätants: lühikava

Jäähoki

  • 06:10Naised: USA - Soome (Poolfinaal)
    5 - 0
  • 14:10Naised: Kanada - Olümpiasportlased Venemaalt (Poolfinaal)
    5 - 0
A-gruppMKPts
1Kanada65116
2Tšehhi3308
3USA3216
4Šveits3123
5Soome3123
6Olümpiasportlased Venemaalt3030
7Lõuna-Korea3030
B-gruppMKPts
1Šveits3309
2Olümpiasportlased Venemaalt3216
3Rootsi3216
4Sloveenia3214
5USA3124
6Slovakkia3124
7Jaapan3123
8Korea3030
C-gruppMKPts
1Rootsi3309
2Soome3216
3Saksamaa3122
4Norra3031
Play-offMKPts
1USA1103
2Soome1103
3Saksamaa1102
4Norra1102
5Šveits1011
6Sloveenia1011
7Slovakkia1010
8Lõuna-Korea1010
VeerandfinaalMKPts
1Olümpiasportlased Venemaalt2206
2Soome2113
3Kanada1103
4Saksamaa1102
5Tšehhi1102
6Rootsi2021
7USA1011
8Šveits1010
9Norra1010
PoolfinaalMKPts
1Olümpiasportlased Venemaalt1103
2USA1103
3Saksamaa1103
4Kanada1010
5Tšehhi1010
6Soome1010
FinaalMKPts
1Olümpiasportlased Venemaalt1102
2USA1102
3Saksamaa1011
4Kanada1011
PronksimängMKPts
1Kanada1103
2Tšehhi1010
5.-8. koha mängMKPts
1Šveits1103
2Jaapan1102
3Rootsi1011
4Korea1010
5.-6. koha mängMKPts
1Šveits1103
2Jaapan1010
7.-8. koha mängMKPts
1Rootsi1103
2Korea1010

Lumelauasõit

  • 02:30Naiste Big Air hüpped: kvalifikatsioon

Kiiruisutamine

  • 13:53Meeste 500 m

Freestyle suusatamine

  • 03:00Naiste rennisõit: kvalifikatsioon

Bobisõit

  • 13:15Meeste kahebobi, 3. sõit
  • 15:00Meeste kahebobi, 4. sõit

Curling

  • 02:05Naised: USA - Taani
    7 - 6
  • 02:05Naised: Jaapan - Kanada
    3 - 8
  • 02:05Naised: Rootsi - Lõuna-Korea
    6 - 7
  • 02:05Naised: Olümpiasportlased Venemaalt - Šveits
    2 - 11
  • 07:05Mehed: Itaalia - Lõuna-Korea
    6 - 8
  • 07:05Mehed: Rootsi - Šveits
    3 - 10
  • 07:05Mehed: USA - Kanada
    9 - 7
  • 07:05Mehed: Ühendkuningriik - Taani
    7 - 6
  • 13:05Naised: Ühendkuningriik - Šveits
    8 - 7
  • 13:05Naised: Taani - Olümpiasportlased Venemaalt
    7 - 8
  • 13:05Naised: Hiina - USA
    4 - 10
  • 13:05Naised: Jaapan - Rootsi
    5 - 4