laupäev, 17.02

Murdmaasuusatamine

  • 11:30Naiste 4 x 5 km

Suusahüpped

  • 14:30Meeste suure mäe hüpped, finaal

Laskesuusatamine

  • 13:15Naiste 12,5 km ühisstart

Iluuisutamine

  • 03:00Meeste üksiksõit: vabakava

Mäesuusatamine

  • 05:00Naiste ülisuurslaalom

Jäähoki

  • 05:10Mehed: Kanada - Tšehhi (A-grupp)
    2 - 3
  • 05:10Naised: Olümpiasportlased Venemaalt - Šveits (Veerandfinaal)
    6 - 2
  • 09:40Mehed: Lõuna-Korea - Šveits (A-grupp)
    0 - 8
  • 09:40Naised: Soome - Rootsi (Veerandfinaal)
    7 - 2
  • 14:10Mehed: Olümpiasportlased Venemaalt - USA (B-grupp)
    4 - 0
  • 14:10Mehed: Sloveenia - Slovakkia (B-grupp)
    3 - 2
A-gruppMKPts
1Kanada65116
2Tšehhi3308
3USA3216
4Šveits3123
5Soome3123
6Olümpiasportlased Venemaalt3030
7Lõuna-Korea3030
B-gruppMKPts
1Šveits3309
2Olümpiasportlased Venemaalt3216
3Rootsi3216
4Sloveenia3214
5USA3124
6Slovakkia3124
7Jaapan3123
8Korea3030
C-gruppMKPts
1Rootsi3309
2Soome3216
3Saksamaa3122
4Norra3031
Play-offMKPts
1USA1103
2Soome1103
3Saksamaa1102
4Norra1102
5Šveits1011
6Sloveenia1011
7Slovakkia1010
8Lõuna-Korea1010
VeerandfinaalMKPts
1Olümpiasportlased Venemaalt2206
2Soome2113
3Kanada1103
4Saksamaa1102
5Tšehhi1102
6Rootsi2021
7USA1011
8Šveits1010
9Norra1010
PoolfinaalMKPts
1Olümpiasportlased Venemaalt1103
2USA1103
3Saksamaa1103
4Kanada1010
5Tšehhi1010
6Soome1010
FinaalMKPts
1Olümpiasportlased Venemaalt1102
2USA1102
3Saksamaa1011
4Kanada1011
PronksimängMKPts
1Kanada1103
2Tšehhi1010
5.-8. koha mängMKPts
1Šveits1103
2Jaapan1102
3Rootsi1011
4Korea1010
5.-6. koha mängMKPts
1Šveits1103
2Jaapan1010
7.-8. koha mängMKPts
1Rootsi1103
2Korea1010

Lühirajauisutamine

  • 12:00Naiste 1500 m: kvalifikatsioon
  • 12:40Meeste 1000 m: veerandfinaalid
  • 13:00Naiste 1500 m: poolfinaalid
  • 13:20Meeste 1000 m: poolfinaalid
  • 13:45Naiste 1500 m: finaal
  • 14:00Meeste 1000 m: finaal

Freestyle suusatamine

  • 03:00Naiste pargisõit: kvalifikatsioon
  • 06:00Naiste pargisõit: finaal
  • 13:00Meeste vigurhüpped: kvalifikatsioon

Skeleton

  • 13:20Naised, 3. sõit
  • 14:30Naised, 4. sõit

Curling

  • 02:05Naised: Šveits - Rootsi
    7 - 8
  • 02:05Naised: Olümpiasportlased Venemaalt - USA
    6 - 7
  • 02:05Naised: Jaapan - Hiina
    6 - 7
  • 02:05Naised: Taani - Ühendkuningriik
    6 - 7
  • 07:05Mehed: Lõuna-Korea - Ühendkuningriik
    11 - 5
  • 07:05Mehed: Šveits - Norra
    7 - 5
  • 07:05Mehed: Kanada - Rootsi
    2 - 5
  • 07:05Mehed: Jaapan - Itaalia
    6 - 5
  • 13:05Naised: Olümpiasportlased Venemaalt - Jaapan
    5 - 10
  • 13:05Naised: Hiina - Taani
    10 - 7
  • 13:05Naised: Lõuna-Korea - Ühendkuningriik
    7 - 4
  • 13:05Naised: USA - Kanada
    3 - 11