reede, 16.02

Murdmaasuusatamine

  • 08:00Meeste 15 km (v)

Suusahüpped

  • 14:30Meeste suure mäe hüpped, kvalifikatsioon

Iluuisutamine

  • 03:00Meeste üksiksõit: lühikava

Mäesuusatamine

  • 03:00Naiste slaalom, 1. sõit
  • 04:00Meeste ülisuurslaalom
  • 06:15Naiste slaalom, 2. sõit

Jäähoki

  • 05:10Mehed: USA - Slovakkia (B-grupp)
    2 - 1
  • 09:40Mehed: Olümpiasportlased Venemaalt - Sloveenia (B-grupp)
    8 - 2
  • 14:10Mehed: Soome - Norra (C-grupp)
    5 - 1
  • 14:10Mehed: Rootsi - Saksamaa (C-grupp)
    1 - 0
A-gruppMKPts
1Kanada65116
2Tšehhi3308
3USA3216
4Šveits3123
5Soome3123
6Olümpiasportlased Venemaalt3030
7Lõuna-Korea3030
B-gruppMKPts
1Šveits3309
2Olümpiasportlased Venemaalt3216
3Rootsi3216
4Sloveenia3214
5USA3124
6Slovakkia3124
7Jaapan3123
8Korea3030
C-gruppMKPts
1Rootsi3309
2Soome3216
3Saksamaa3122
4Norra3031
Play-offMKPts
1USA1103
2Soome1103
3Saksamaa1102
4Norra1102
5Šveits1011
6Sloveenia1011
7Slovakkia1010
8Lõuna-Korea1010
VeerandfinaalMKPts
1Olümpiasportlased Venemaalt2206
2Soome2113
3Kanada1103
4Saksamaa1102
5Tšehhi1102
6Rootsi2021
7USA1011
8Šveits1010
9Norra1010
PoolfinaalMKPts
1Olümpiasportlased Venemaalt1103
2USA1103
3Saksamaa1103
4Kanada1010
5Tšehhi1010
6Soome1010
FinaalMKPts
1Olümpiasportlased Venemaalt1102
2USA1102
3Saksamaa1011
4Kanada1011
PronksimängMKPts
1Kanada1103
2Tšehhi1010
5.-8. koha mängMKPts
1Šveits1103
2Jaapan1102
3Rootsi1011
4Korea1010
5.-6. koha mängMKPts
1Šveits1103
2Jaapan1010
7.-8. koha mängMKPts
1Rootsi1103
2Korea1010

Lumelauasõit

  • 03:00Naiste lumelauakross: kvalifikatsioon
  • 05:15Naiste lumelauakross: finaal

Kiiruisutamine

  • 13:00Naiste 5000 m

Freestyle suusatamine

  • 13:00Naiste vigurhüpped: finaal

Skeleton

  • 02:30Mehed, 3. sõit
  • 04:00Mehed, 4. sõit
  • 13:20Naised, 1. sõit
  • 14:30Naised, 2. sõit

Curling

  • 02:05Mehed: Itaalia - Taani
    4 - 6
  • 02:05Mehed: Norra - Lõuna-Korea
    7 - 5
  • 02:05Mehed: Rootsi - USA
    10 - 4
  • 07:05Naised: Taani - Kanada
    9 - 8
  • 07:05Naised: Lõuna-Korea - Šveits
    7 - 5
  • 07:05Naised: Rootsi - Olümpiasportlased Venemaalt
    5 - 4
  • 13:05Mehed: Jaapan - Šveits
    5 - 6
  • 13:05Mehed: Rootsi - Ühendkuningriik
    8 - 6
  • 13:05Mehed: Taani - USA
    5 - 9
  • 13:05Mehed: Kanada - Lõuna-Korea
    7 - 6