neljapäev, 15.02

Murdmaasuusatamine

  • 08:30Naiste 10 km (v)

Laskesuusatamine

  • 10:15Naiste 15 km distants
  • 13:20Meeste 20 km distants

Iluuisutamine

  • 03:30Paarissõit: vabakava

Mäesuusatamine

  • 02:30Naiste suurslaalom, 1. sõit
  • 04:00Meeste kiirlaskumine
  • 06:15Naiste suurslaalom, 2. sõit

Jäähoki

  • 05:10Mehed: Soome - Saksamaa (C-grupp)
    5 - 2
  • 05:10Naised: USA - Kanada (A-grupp)
    1 - 2
  • 09:40Mehed: Norra - Rootsi (C-grupp)
    0 - 4
  • 09:40Naised: Olümpiasportlased Venemaalt - Soome (A-grupp)
    1 - 5
  • 14:10Mehed: Tšehhi - Lõuna-Korea (A-grupp)
    2 - 1
  • 14:10Mehed: Šveits - Kanada (A-grupp)
    1 - 5
A-gruppMKPts
1Kanada65116
2Tšehhi3308
3USA3216
4Šveits3123
5Soome3123
6Olümpiasportlased Venemaalt3030
7Lõuna-Korea3030
B-gruppMKPts
1Šveits3309
2Olümpiasportlased Venemaalt3216
3Rootsi3216
4Sloveenia3214
5USA3124
6Slovakkia3124
7Jaapan3123
8Korea3030
C-gruppMKPts
1Rootsi3309
2Soome3216
3Saksamaa3122
4Norra3031
Play-offMKPts
1USA1103
2Soome1103
3Saksamaa1102
4Norra1102
5Šveits1011
6Sloveenia1011
7Slovakkia1010
8Lõuna-Korea1010
VeerandfinaalMKPts
1Olümpiasportlased Venemaalt2206
2Soome2113
3Kanada1103
4Saksamaa1102
5Tšehhi1102
6Rootsi2021
7USA1011
8Šveits1010
9Norra1010
PoolfinaalMKPts
1USA1103
2Soome1010
5.-8. koha mängMKPts
1Šveits1103
2Jaapan1102
3Rootsi1011
4Korea1010
5.-6. koha mängMKPts
1Šveits1103
2Jaapan1010
7.-8. koha mängMKPts
1Rootsi1103
2Korea1010

Lumelauasõit

  • 04:00Meeste lumelauakross: kvalifikatsioon
  • 06:30Meeste lumelauakross: finaal

Kiiruisutamine

  • 13:00Meeste 10 000 m

Freestyle suusatamine

  • 11:00Naiste vigurhüpped: kvalifikatsioon

Kelgutamine

  • 14:30Võistkonnavõistlus

Skeleton

  • 03:00Mehed, 1. sõit
  • 04:30Mehed, 2. sõit

Curling

  • 02:05Naised: Kanada - Lõuna-Korea
    6 - 8
  • 02:05Naised: Taani - Jaapan
    5 - 8
  • 02:05Naised: Hiina - Olümpiasportlased Venemaalt
    6 - 7
  • 02:05Naised: Ühendkuningriik - USA
    4 - 7
  • 07:05Mehed: USA - Itaalia
    9 - 10
  • 07:05Mehed: Norra - Kanada
    4 - 7
  • 07:05Mehed: Ühendkuningriik - Jaapan
    6 - 5
  • 07:05Mehed: Taani - Šveits
    7 - 9
  • 13:05Naised: Hiina - Ühendkuningriik
    7 - 8
  • 13:05Naised: Kanada - Rootsi
    6 - 7
  • 13:05Naised: USA - Šveits
    5 - 6
  • 13:05Naised: Lõuna-Korea - Jaapan
    5 - 7