Jäähoki

  • 09:40Naised: Jaapan - Rootsi (B-grupp)
    1 - 2
  • 14:10Naised: Šveits - Korea (B-grupp)
    8 - 0
  • 09:40Naised: Soome - USA (A-grupp)
    1 - 3
  • 14:10Naised: Kanada - Olümpiasportlased Venemaalt (A-grupp)
    5 - 0
  • 09:40Naised: Šveits - Jaapan (B-grupp)
    3 - 1
  • 14:10Naised: Rootsi - Korea (B-grupp)
    8 - 0
  • 09:40Naised: Kanada - Soome (A-grupp)
    4 - 1
  • 14:10Naised: USA - Olümpiasportlased Venemaalt (A-grupp)
    5 - 0
  • 05:10Naised: Rootsi - Šveits (B-grupp)
    1 - 2
  • 09:40Naised: Korea - Jaapan (B-grupp)
    1 - 4
  • 14:10Mehed: Slovakkia - Olümpiasportlased Venemaalt (B-grupp)
    3 - 2
  • 14:10Mehed: USA - Sloveenia (B-grupp)
    2 - 3
  • 05:10Mehed: Soome - Saksamaa (C-grupp)
    5 - 2
  • 05:10Naised: USA - Kanada (A-grupp)
    1 - 2
  • 09:40Mehed: Norra - Rootsi (C-grupp)
    0 - 4
  • 09:40Naised: Olümpiasportlased Venemaalt - Soome (A-grupp)
    1 - 5
  • 14:10Mehed: Tšehhi - Lõuna-Korea (A-grupp)
    2 - 1
  • 14:10Mehed: Šveits - Kanada (A-grupp)
    1 - 5
  • 05:10Mehed: USA - Slovakkia (B-grupp)
    2 - 1
  • 09:40Mehed: Olümpiasportlased Venemaalt - Sloveenia (B-grupp)
    8 - 2
  • 14:10Mehed: Soome - Norra (C-grupp)
    5 - 1
  • 14:10Mehed: Rootsi - Saksamaa (C-grupp)
    1 - 0
  • 05:10Mehed: Kanada - Tšehhi (A-grupp)
    2 - 3
  • 05:10Naised: Olümpiasportlased Venemaalt - Šveits (Veerandfinaal)
    6 - 2
  • 09:40Mehed: Lõuna-Korea - Šveits (A-grupp)
    0 - 8
  • 09:40Naised: Soome - Rootsi (Veerandfinaal)
    7 - 2
  • 14:10Mehed: Olümpiasportlased Venemaalt - USA (B-grupp)
    4 - 0
  • 14:10Mehed: Sloveenia - Slovakkia (B-grupp)
    3 - 2
  • 05:10Mehed: Saksamaa - Norra (C-grupp)
    2 - 1
  • 05:10Naised: Šveits - Korea (5.-8. koha mäng)
    2 - 0
  • 09:40Mehed: Tšehhi - Šveits (A-grupp)
    4 - 1
  • 09:40Naised: Rootsi - Jaapan (5.-8. koha mäng)
    1 - 2
  • 14:10Mehed: Kanada - Lõuna-Korea (A-grupp)
    4 - 0
  • 14:10Mehed: Rootsi - Soome (C-grupp)
    3 - 1
  • 06:10Naised: USA - Soome (Poolfinaal)
  • 14:10Naised: Kanada - Olümpiasportlased Venemaalt (Poolfinaal)
  • 05:10Mehed: USA - Slovakkia (Play-off)
  • 09:40Mehed: Sloveenia - Norra (Play-off)
  • 14:10Mehed: Soome - Lõuna-Korea (Play-off)
  • 14:10Mehed: Šveits - Saksamaa (Play-off)
A-gruppMKPts
1Kanada65116
2Tšehhi3308
3USA3216
4Šveits3123
5Soome3123
6Olümpiasportlased Venemaalt3030
7Lõuna-Korea3030
B-gruppMKPts
1Šveits3309
2Olümpiasportlased Venemaalt3216
3Rootsi3216
4Sloveenia3214
5USA3124
6Slovakkia3124
7Jaapan3123
8Korea3030
C-gruppMKPts
1Rootsi3309
2Soome3216
3Saksamaa3122
4Norra3031
VeerandfinaalMKPts
1Soome1103
2Olümpiasportlased Venemaalt1103
3Rootsi1010
4Šveits1010
5.-8. koha mängMKPts
1Šveits1103
2Jaapan1102
3Rootsi1011
4Korea1010