Eesti koondis

Kristjan Ilves

Sündinud: 10. juuni 1996

Eelnevad saavutused

Pronksmedal 2013., 2015. ja 2016. aastal juunioride MM-il

2. ja 4. koht 2018. aasta Hakuba MK-etapil

23. koht 2017. aasta Lahti MM-il

Parim tulemus olümpiamängudelt: 34. koht 2014. aasta Sotši olümpialt

Kahevõistluse normaalmäe võistlusel (14. veebruaril kell 8.00 ja 10.45) ja suure mäe jõuproovil (20. veebruaril kell 12.00 ja 14.45)

Karl-August Tiirmaa

Sündinud: 7. juuli 1989

Eelnevad saavutused

36. koht 2017. aasta Lahti MM-il

19. koht 2014. aasta Tšaikovski MK-etapil

Parim tulemus olümpiamängudelt: 44. koht 2014. aasta Sotši olümpial

Kahevõistluse normaalmäe võistlusel (14. veebruaril kell 8.00 ja 10.45) ja suure mäe jõuproovil (20. veebruaril kell 12.00 ja 14.45)

Saskia Alusalu

Sündinud: 14. aprill 1994

Eelnevad saavutused

10. koht 2015. aasta MM-il ühisstardiga sõidus

11. koht 2018. aasta EM-il ühisstardiga sõidus

4. koht 2017. aasta Calgary MK-etapil ühisstardiga sõidus

Parim tulemus olümpiamängudelt: osaleb olümpiamängudel esmakordselt

Naiste ühisstardiga sõidus (24. veebruaril kell 13.00)

Marten Liiv

Sündinud: 23. detsember 1996

Eelnevad saavutused

Pronksmedal 2016. aasta juunioride MM-il 1000 m distantsil

4. koht 2016. aasta juunioride MM-il mitmevõistluses

16. koht 2018. aasta EM-il 1000 m distantsil

Parim tulemus olümpiamängudelt: osaleb olümpiamängudel esmakordselt

1500 m (13. veebruaril kell 13.00) ja 1000 m (23. veebruaril kell 12.00) distantsidel

Andreas Veerpalu

Sündinud: 24. mai 1994

Eelnevad saavutused

36. koht 2017. aasta Lahti MM-i 15 km klassikasõidus

32. koht 2018. aasta Planica MK-etapil 15 km klassikasõidus

Parim tulemus olümpiamängudelt: osaleb olümpiamängudel esmakordselt

Olümpial võimalik osaleda:
suusavahetus (11. veebruar, kell 08.15),
sprint kl (13. veebruar, kell 10.30, 13.00),
15 km v (16. veebruar, kell 08.00),
4x10 (18. veebruar, kell 08.15),
sprinditeade v (21. veebruar, kell 10.00),
50 km kl (24. veebruar, kell 07.00).
Täpne võistlusprogramm selgub olümpia käigus.

Marko Kilp

Sündinud: 1. november 1993

Eelnevad saavutused

36. koht 2015. aasta Faluni MM-i klassikasprindis

11. koht 2017. aasta Ruka MK-etapil klassikasprindis

13. koht 2016. aasta Ruka MK-etapil klassikasprindis

Parim tulemus olümpiamängudelt: osaleb olümpiamängudel esmakordselt

Olümpial võimalik osaleda:
suusavahetus (11. veebruar, kell 08.15),
sprint kl (13. veebruar, kell 10.30, 13.00),
15 km v (16. veebruar, kell 08.00),
4x10 (18. veebruar, kell 08.15),
sprinditeade v (21. veebruar, kell 10.00),
50 km kl (24. veebruar, kell 07.00).
Täpne võistlusprogramm selgub olümpia käigus.

Karel Tammjärv

Sündinud: 25. mai 1989

Eelnevad saavutused

26. koht 2011. aasta Holmenkolleni MM-il 15 km klassikasõidus, kuulus Holmenkollenis ka 10. koha saavutanud Eesti teatemeeskonda

13. koht 2017. aasta Davosi MK-etapi 15 km vabatehnikasõidus

19. koht 2018. aasta Val di Fiemme MK-etapi 15 km klassikasõidus ühisstardist

Parim tulemus olümpiamängudelt: 45. koht 2014. aasta Sotši olümpial 15 km klassikasõidus, kuulus Sotšis 10. koha saavutanud teatemeeskonda

Olümpial võimalik osaleda:
suusavahetus (11. veebruar, kell 08.15),
sprint kl (13. veebruar, kell 10.30, 13.00),
15 km v (16. veebruar, kell 08.00),
4x10 (18. veebruar, kell 08.15),
sprinditeade v (21. veebruar, kell 10.00),
50 km kl (24. veebruar, kell 07.00).
Täpne võistlusprogramm selgub olümpia käigus.

Algo Kärp

Sündinud: 13. aprill 1985

Eelnevad saavutused

21. koht 2015. aasta Faluni MM-il 50 km klassikasõidus ühisstardist

23. koht 2011. aastal Holmenkolleni MM-il 15 km klassikasõidus, kuulus Holmenkollenis ka 10. koha saavutanud Eesti teatemeeskonda

16. koht 2014. aastal Holmenkolleni MK-etapil 50 km klassikasõidus ühisstardist

Parim tulemus olümpiamängudelt: 41. koht 2010. aasta Vancouveri olümpiamängude 50 km klassikasõidus ühisstardist, kuulus 2014. aastal Sotšis 10. koha saavutanud teatemeeskonda

Olümpial võimalik osaleda:
suusavahetus (11. veebruar, kell 08.15),
sprint kl (13. veebruar, kell 10.30, 13.00),
15 km v (16. veebruar, kell 08.00),
4x10 (18. veebruar, kell 08.15),
sprinditeade v (21. veebruar, kell 10.00),
50 km kl (24. veebruar, kell 07.00).
Täpne võistlusprogramm selgub olümpia käigus.

Raido Ränkel

Sündinud: 25. mai 1989

Eelnevad saavutused

34. koht 2017. aasta Lahti MM-il 15 km klassikasõidus

15. koht 2017. aasta Ruka MK-etapil klassikasprindis

Parim tulemus olümpiamängudelt: 51. koht 2014. aasta Sotši olümpial vabatehnikasprindis, kuulus Sotšis 10. koha saavutanud teatemeeskonda

Olümpial võimalik osaleda:
suusavahetus (11. veebruar, kell 08.15),
sprint kl (13. veebruar, kell 10.30, 13.00),
15 km v (16. veebruar, kell 08.00),
4x10 (18. veebruar, kell 08.15),
sprinditeade v (21. veebruar, kell 10.00),
50 km kl (24. veebruar, kell 07.00).
Täpne võistlusprogramm selgub olümpia käigus.

Anette Veerpalu

Sündinud: 24. juuli 1996

Eelnevad saavutused

57. koht 2017. aasta Lahti MM-il 10 km klassikasõidus

51. koht 2018. aasta Planica MK-etapil klassikasprindis

Parim tulemus olümpiamängudelt: osaleb olümpiamängudel esmakordselt

Olümpial võimalik osaleda:
suusavahetus (10. veebruar, kell 09.15),
sprint kl (13. veebruar, kell 10.30, 13.00),
10 km v (15. veebruar, kell 08.30),
30 km kl (25. veebruar, kell 08.15).
Täpne võistlusprogramm selgub olümpia käigus.

Tatjana Mannima

Sündinud: 10. jaanuar 1980

Eelnevad saavutused

31. koht 2013. aasta Val di Fiemme MM-il 30 km klasikasõidus ühisstardist

23. koht 2007. aasta Praha MK-etapi vabatehnikasprindis

Parim tulemus olümpiamängudelt: 41. koht 2010. aasta Vancouveri olümpial 30 km klassikasõidus ühisstardist

41. koht ka 2006. aasta Torino olümpialt 30 km vabatehnikasõidus ühisstardist ning vabatehnikasprindis

Olümpial võimalik osaleda:
suusavahetus (10. veebruar, kell 09.15),
sprint kl (13. veebruar, kell 10.30, 13.00),
10 km v (15. veebruar, kell 08.30),
30 km kl (25. veebruar, kell 08.15).
Täpne võistlusprogramm selgub olümpia käigus.

Martti Nõmme

Sündinud: 7. august 1993

Eelnevad saavutused

44. koht 2017. aasta Lahti MM-il suure mäe hüpetes

39. koht 2017. aasta Ruka MK-etapil suure mäe hüpetes

Parim tulemus olümpiamängudelt: osaleb olümpiamängudel esmakordselt

Normaalmäe kvalifikatsioon (8. veebruar, kell 14.30),
normaalmäe finaal (10. veebruar, kell 14.35),
suure mäe kvalifikatsioon (16. veebruar, kell 14.30),
suure mäe finaal (17. veebruar, kell 14.30)

Artti Aigro

Sündinud: 29. august 1999

Eelnevad saavutused

50. koht 2017. aasta Titisee-Neustadti MK-etapil suure mäe hüpetes

Parim tulemus olümpiamängudelt: osaleb olümpiamängudel esmakordselt

Normaalmäe kvalifikatsioon (8. veebruar, kell 14.30),
normaalmäe finaal (10. veebruar, kell 14.35),
suure mäe kvalifikatsioon (16. veebruar, kell 14.30),
suure mäe finaal (17. veebruar, kell 14.30)

Kevin Maltsev

Sündinud: 4. juuli 2000

Eelnevad saavutused

24. koht 2017. aasta Erzurumi Kontinentaalkarika etapil suure ja väikese mäe hüpetes

Parim tulemus olümpiamängudelt: osaleb olümpiamängudel esmakordselt

Normaalmäe kvalifikatsioon (8. veebruar, kell 14.30),
normaalmäe finaal (10. veebruar, kell 14.35),
suure mäe kvalifikatsioon (16. veebruar, kell 14.30),
suure mäe finaal (17. veebruar, kell 14.30)

Johan Talihärm

Sündinud: 27. september 1994

Eelnevad saavutused

76. koht 2014. aasta Kontiolahti MK-etapil sprindis

16. koht 2016. aasta Beitostöleni IBU karikaetapil sprindis

Parim tulemus olümpiamängudelt: osaleb olümpiamängudel esmakordselt

Olümpial võimalik osaleda:
sprint (11. veebruar, kell 13.15),
jälitussõit (12. veebruar, kell 14.00),
individuaaldistants (15. veebruar, kell 13.00),
ühisstart (18. veebruar, kell 13.15),
teatesõit (23. veebruar, kell 13.15).
Täpne võistlusprogramm selgub olümpia käigus

Johanna Talihärm

Sündinud: 27. juuni 1993

Eelnevad saavutused

39. koht 2015. aasta Kontiolahti MM-il sprindis

29. koht 2017. aasta Hochfilzeni MK-etapil jälitussõidus

Parim tulemus olümpiamängudelt: 48. koht 2014. aasta Sotši olümpial sprindis

Olümpial võimalik osaleda:
sprint (10. veebruar, kell 13.15),
jälitussõit (12. veebruar, kell 12.10),
individuaaldistants (14. veebruar, kell 13.05),
ühisstart (17. veebruar, kell 13.15).
Täpne võistlusprogramm selgub olümpia käigus.

Rene Zahkna

Sündinud: 2. oktoober 1994

Eelnevad saavutused

Hõbemedal juunioride MM-il 2013. aastal Obertilliachis jälitussõidus

Pronksmedal juunioride MM-il 2013. aastal Obertilliachis sprindis

45. koht 2017. aasta Hochfilzeni MK-etapil individuaaldistantsil

34. koht 2016. aasta Ruhpoldingu MK-etapil individuaaldistantsil

34. koht 2017. aasta Östersundi MK-etapil sprindis

Parim tulemus olümpiamängudelt: osaleb olümpiamängudel esmakordselt

Olümpial võimalik osaleda:
sprint (11. veebruar, kell 13.15),
jälitussõit (12. veebruar, kell 14.00),
individuaaldistants (15. veebruar, kell 13.00),
ühisstart (18. veebruar, kell 13.15),
teatesõit (23. veebruar, kell 13.15).
Täpne võistlusprogramm selgub olümpia käigus.

Kalev Ermits

Sündinud: 19. september 1992

Eelnevad saavutused

40. koht 2015. aasta Kontiolahti MM-il individuaaldistantsil

11. koht 2016. aasta Presque Isles'i MK-etapil jälitussõidus

Parim tulemus olümpiamängudelt: 70. koht 2014. aastal Sotšis individuaaldistantsil

Olümpial võimalik osaleda:
sprint (11. veebruar, kell 13.15),
jälitussõit (12. veebruar, kell 14.00),
individuaaldistants (15. veebruar, kell 13.00),
ühisstart (18. veebruar, kell 13.15),
teatesõit (23. veebruar, kell 13.15).
Täpne võistlusprogramm selgub olümpia käigus.

Kauri Kõiv

Sündinud: 25. juuli 1983

Eelnevad saavutused

24. koht 2016. aasta Oslo MM-il individuaaldistantsil

26. koht 2012. aasta Ruhpoldingu MM-il individuaaldistantsil

6. koht 2014. aasta Oberhofi MK-etapil sprindis

Parim tulemus olümpiamängudelt: 44. koht 2010. aasta Vancouveri individuaaldistantsil

Olümpial võimalik osaleda:
sprint (11. veebruar, kell 13.15),
jälitussõit (12. veebruar, kell 14.00),
individuaaldistants (15. veebruar, kell 13.00),
ühisstart (18. veebruar, kell 13.15),
teatesõit (23. veebruar, kell 13.15).
Täpne võistlusprogramm selgub olümpia käigus.

Roland Lessing

Sündinud: 14. aprill 1978

Eelnevad saavutused

2. koht 2009. aasta Pokljuka MK-etapil jälitussõidus

15. koht 2015. aasta Kontiolahti MM-il individuaaldistantsil

17. koht 2008. aasta Östersundi MM-il sprindis

Parim tulemus olümpiamängudelt: 45. koht 2002. aasta Salt Lake City individuaaldistantsil.

Olümpial võimalik osaleda:
sprint (11. veebruar, kell 13.15),
jälitussõit (12. veebruar, kell 14.00),
individuaaldistants (15. veebruar, kell 13.00),
ühisstart (18. veebruar, kell 13.15),
teatesõit (23. veebruar, kell 13.15).
Täpne võistlusprogramm selgub olümpia käigus.

Tormis Laine

Sündinud: 6. august 2000

Eelnevad saavutused

3. koht 2018. aastal Borovetsis toimunud FIS-i võistlusel slaalomis

FIS-punkti järgi on tema karjääri parimaks tulemuseks 2018. aastal Vipiteno FIS-i võistlusel slaalomis saavutatud 4. koht (30.90 FIS-punkti)

Parim tulemus olümpiamängudelt: osaleb olümpiamängudel esmakordselt

Suurslaalom (18. veebruar, kell 03.15 ja 6.45), slaalom (22. veebruar, kell 03.15 ja 6.45).

Anna Lotta Jõgeva

Sündinud: 4. juuli 1999

Eelnevad saavutused

FIS-punkti järgi on tema karjääri parimaks tulemuseks 2018. aastal Tahkovuori FIS-i võistlusel slaalomis saavutatud 9. koht (110.27 FIS-punkti).

Parim tulemus olümpiamängudelt: osaleb olümpiamängudel esmakordselt

Suurslaalom (12. veebruar, kell 03.15 ja 6.45), slaalom (14. veebruar, kell 03.15 ja 6.45)