ISLAND
Peatreener: HEIMIR HALLGRÍMSSON
#Pos Nimi Sünd. / Vanus Klubi
1 VV H. Halldórsson 27.04.1984 (34 a.) Randers
2 K B. Sævarsson 11.11.1984 (33 a.) Valur
3 PK S. Friðjónsson 22.02.1996 (22 a.) Valerenga
4 PK A. Gudmundsson 15.06.1997 (21 a.) PSV Eindhoven
5 K S. Ingason 05.08.1993 (25 a.) Rostov
6 K R. Sigurdsson 19.06.1986 (32 a.) Rostov
7 PK J. Guðmundsson 27.10.1990 (27 a.) Burnley
8 PK B. Bjarnason 27.05.1988 (30 a.) Aston Villa
9 R B. Sigurdarson 26.02.1991 (27 a.) Rostov
10 PK G. Sigurðsson 08.09.1989 (29 a.) Everton
11 R A. Finnbogason 01.02.1989 (29 a.) Augsburg
12 VV F. Schram 19.01.1995 (23 a.) Roskilde
13 VV R. Rúnarsson 18.02.1995 (23 a.) Nordsjaelland
14 K K. Arnason 13.10.1982 (35 a.) Aberdeen
15 K H. Eyjolfsson 06.08.1990 (28 a.) Sofia Levski
16 PK Ó. Skúlason 01.04.1983 (35 a.) Kardemir Karabükspor
17 PK A. Gunnarsson 22.04.1989 (29 a.) Cardiff City
18 K H. Magnússon 11.02.1993 (25 a.) Bristol City
19 PK R. Gíslason 25.02.1988 (30 a.) Sandhausen
20 PK E. Hallfredsson 29.06.1984 (34 a.) Udinese
21 PK A. Traustason 30.04.1993 (25 a.) Malmö
22 R J. Bödvarsson 25.05.1992 (26 a.) Reading
23 K A. Skúlason 14.05.1987 (31 a.) Lokeren