PSG väravad lõid Old Traffordil Presnel Kimpembe 60. ja Kylian Mbappe 67. minutil. Mõlemal juhul mängisid väga ebaõnnestunult Unitedi kaitsjad.

Selle kaotusega sai otsa ka Unitedi peatreeneri kohusetäitja Ole Gunnar Solskjæri ilus seeria - senisest 11-st mängust oli võidetud lausa kümme.

Roma kangelaseks tõusis alles 19-aastane Nicolo Zaniolo, kes viis 70. ja 76. minuti väravatest itaallased 2:0 ette. Porto jaoks väga olulise värava võõrsilt lõi Adrian Lopez kümme minutit enne lõppu.

Meistrite liiga: ManUtd - PSG 0:2, Roma - Porto 2:1
KÕIK! PSG alistas võõrsil Manchester Unitedi 2:0, Roma võitis kodus Portot 2:1.
Ashley Young saab teise kollase ja saadetakse platsilt minema... Kohtunikud suudavad oma veidra eksimuse kiiresti ära parandada, sest vea tegi hoopis Pogba. Nüüd peab hoopis Pogba platsilt lahkuma, sest ka temal oli kollane all.
United on täna ikka päris kahvatu olnud. Pärast prantslaste väravaid on nad selgelt kerges šokis.
Porto lööb 79. minutil ühe tagasi - Adrian Lopez teeb seisuks 2:1.
Roma lööb Porto vastu 2:0! Alles 19-aastane Itaalia noortekoondise ründaja Nicolo Zaniolo lööb oma teise värava!
Presnel Kimpembe jaoks oli see alles esimene värav PSG eest. Ja millisel hetkel ja millises mängus! https://twitter.com/ChampionsLeague/status/1095434558756061184
AS Roma saab 70. minutil lõpuks oma tahtmise, kui Nicolo Zaniolo lööb Porto vastu 1:0!
PSG selline edu on kahtlemata üllatav, sest neil on ju Neymar ja Cavani puudu.
3:0 oli õhus, kuid David de Gea näitas, et on jätkuvalt maailma üks parimaid väravavahte - hiilgav tõrje Mbappe lähilöögile!
Juba 2:0 PSG-le! Mbappe saab kahe Unitedi keskkaitsja vahelt palli võrku lükatud!
PSG lööb 1:0! 53. minutil magab Unitedi kaitse Presnel Kimpembe maha, kes lööb viielt meetrilt palli võrku.
Kas täna jäävadki väravad nägemata?
Teine poolaeg on alanud mõlemas mängus.
Päris valus löök Unitedile ja Solskjaerile. Nad on sunnitud teise poolaja alguseks tegema juba ka teise vahetuse: Martiali asemele tuli Mata.
Avapoolajad on lõppenud. Mõlemas mängus on tablool 0:0, mis sobib mõistagi paremini külalismeeskondadele.
ManUtd vahetab hoopis Lingardi välja, kes sai vigastada. Asemele tuli Sanchez.
Vahepeal oli intsident, kus Young pani Di Mariale keha ja argentiinlane lendas ohtlikult platsilt välja. Kommentaatorid arutlevad ja vaidlevad, kas tegemist oli ebasportliku käitumisega.
GIF89a: Kas Young oleks pidanud Di Mariale keha panemata jätma, kuna see on Old Traffordi ehituslike iseärasuste tõttu ohtlik? Kindlasti mitte!
Džeko (Roma) lõi posti! Roma kõige ohtlikum olukord Porto vastu.
Martial on kergelt viga saanud. Solskjaer saatis Sanchezi sooja tegema.
Di Maria pääses läbi, kuid oli selges suluseisus. Kohtunikult ainuõige otsus.
Unitedil on viimastel minutitel kollase kaardi saanud Paul Pogba ja Ashley Young. PSG-l sai just kaardi Juan Bernat.
Mbappe pääses väravavahiga silmitsi, kuid tema esimene puude läheb pisut pikaks ja pealelöök vuhiseb väravast mööda!
Unitedi mehed pääsevad kontrasse, kuid Lingardi keskväljalt antud sööt on ebatäpne ja lendab Martialile selja taha.
Roma ja Porto mängus pole veel tehtud ühtegi lööki värava raamidesse.
PSG nõelas ohtliku kontraga, kuid viimane sööt on ebatäpne.
Buffon lõpetab Unitedi ohtliku rünnaku, lõigates terava tsenderduse vahelt.
Teises mängus domineerib Roma Porto vastu, kuid seis püsib 0:0.
Esimese kollase kaardi saab PSG mees  Presnel Kimpembe.
Unitedi esimene nurgalöök ohtu ei kujuta.
Buffon saab ka esimese tõrje tehtud ja sellele järgneb nurgalöök.
PSG jõuab esmakordselt Unitedi karistusalasse ning rünnak lõppeb kauglöögiga, mis ei lähe väravast palju mööda!
ManUtd - PSG mäng on alanud luuravalt, nagu oligi oodata. Kumbki meeskond ei söösta avaminutitel pea ees rünnakule.
Ja esimesed 1/8-finaalmängud on alanud: ManUtd - PSG ja Roma - Porto.
Mängu eel on leinaseisak lennuõnnetuses hukkunud Emiliano Sala mälestuseks.
Manchester Unitedi ja PSG mehed sammuvad Old Traffordi murule. Juba kell 22 kõlab avavile.
Meenutuseks ka tänane Eesti Päevalehe lugu Manchester Unitedist ja Solskjaerist... https://sport.delfi.ee/news/jalgpall/eurosarjad/kas-psg-paneb-solskjri-muinasjutule-punkti?id=85295337
Mees, kes on võitnud Unitedi eesotsas 11-st mängust koguni 10... Kas täna tuleb Solskjaeril lisa? https://twitter.com/ChampionsLeague/status/1095393379050029056
Neymarit pole ka Unitediga kordusmänguks tagasi, sest teda ootab 10-nädalane mängupaus. Cavani puhul on väike lootus veel õhus.
PSG tänane algkoosseis. Suurimad puudujad on mõistagi ründajad Neymar ja Cavani: https://twitter.com/PSG_English/status/1095396862310391808
Tere, jalgpallisõbrad. Juba kell 22 tehakse algust Meistrite liigas kaheksandikfinaalidega: Manchester United võõrustab PSG-d ja AS Roma FC Portot!