C-alagrupis kaotas Liverpool Belgradis üllatuslikult Crvena Zvezdale 0:2. Mõlemad väravad lõi avapoolaja keskel Milan Pavkov.

Teises sama grupi mängus asus PSG võõrsil Napoli vastu Juan Bernati tabamusest juhtima, kuid teise poolaja keskel päästis penalti realiseerinud Lorenzo Insigne itaallastele üliolulise viigipunkti.

B-grupis tegid Inter ja Barcelona Milanos 1:1 viigi. Malcomi 83. minuti väravale vastas neli minutit hiljem Mauro Icardi. Tottenham võitis kodus 0:1 kaotusseisust PSV-d 2:1, inglaste mõlemad väravad lõi viimase 12 minutiga nende kapten Harry Kane.

Esimesed punktid loovutanud Barcelonal on 10, Interil 7 ja Tottenhamil 4 punkti.

Meistrite liiga jalgpall
Napoli ja PSG mäng lõppes 1:1. Nelja vooru järel on Napolil ja Liverpoolil 6, PSG-l 5 ja Crvena Zvezdal 4 punkti.
Porto võitis Lokomotivi 4:1. Viimasel minutil lõi kodumeeskonna neljanda värava Otavio.
Madridi Atletico alistas Dortmundi 2:0. Mõlemal A-alagrupi liidril on nüüd 9 punkti. Brügge on nelja silmaga kolmas. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/1059930941341229056
Interi ja Barcelona mäng on lõppenud 1:1. Schalke alistas Galatasaray 2:0.
Harry Kane viib Tottenhami 2:1 PSV vastu ette. Hea tsenderduse andis karistusalasse vasakult äärelt Ben Davies. Kane`i löök võttis ka kaks rikošetti, enne kui võrku lendas.
Ülioluline värava Interile - Mauro Icardi seab 87. minutil Barcelona vastu jalule 1:1 viigi.
Tottenhami seis on aga endiselt väga keeruline, sest neil jääb mängida kodus Interi ja võõrsil Barcelonaga... Inter mängib samas viimases voorus kodus PSG-ga.
Prantsuse ründetäht Antoine Griezmann kasvatab Atletico edunumbrid Dortmundi Borussia vastu 2:0-le. Kui hispaanlased võidavad, on nii Atleticol kui Borussial 9 punkti.
Barcelona teeb Tottenhamile kohe kingituse, lüües Interi vastu 1:0. Väravani jõudis Malcom.
Harry Kane lööb PSV vastu 1:1. Tottenhamil säilib selle tulemuse korral õhk-õrn võimalus alagrupist edasi pääseda. Kuna Interi ja Barcelona mängus püsib seis 0:0, oleks hetkel Barcal 10, Interil 7 ning Tottenhamil ja PSV-l võrdselt 2 punkti.
Porto kasvatab taas vahe kaheväravaliseks - Jesus Corona tabamuse järel juhitakse Lokomotivi vastu 3:1.
Napoli lööb üliolulise viigivärava PSG vastu - 1:1. Skoori tegi penalti realiseerinud Lorenzo Insigne. Tabeliseis muutus veel põnevamaks - Liverpoolil ja Napolil on 6, PSG-l 5 ja Crvena Zvezdal 4 punkti. Kui Liverpool mängib järgmises voorus võõrsil PSG-ga, siis Napoli võtab kodus vastu Crvena Zvezda. Seega in itaallastel väga hea seis.
Moskva Lokomotiv lööb Portugalis ühe värava tagasi - vahetusmees Jefferson Farfán tegi seisuks 1:2.
Teise poolaja esimese värava lööb Schalke mängumees Mark Uth, kes viib Saksamaa klubi Galatasaray vastu 2:0 ette. Hetkeseisuga oleks D-grupis Portol 10, Schalkel 8 ja Galatasarayl 4 punkti. Lokomotivil, kes kaotab Portole 0:2, on punktiarve avamata.
Teisel poolajal pole veel ühtegi väravat löödud.
Juan Bernat viis vahetult enne poolajavilet PSG võõrsil Napoli vastu 1:0 juhtima. Hea söödu andis Kylian Mbappe.
Atletico lööb A-grupi liidrite mängus Dortmundi Borussia vastu 1:0. Värava autoriks 33. minutil Saul. Mõlemal klubil on hetkeseisuga 9 punkti.
Tottenham surub kõvasti, kuid PSV juhib ikka 1:0.
D-grupis läks kohe väravatesajuks: Schalke - Galatasaray 1:0 (värav Guido Burgstaller), Porto - Lokomotiv 1:0 (Hector Herrera).
Hädasti võitu vajav Tottenham saab kohe külma duši osaliseks - Luuk de Jong viib teisel minutil PSV nurgalöögi ajal peaga 1:0 ette. https://twitter.com/SpursOfficial/status/1059898764855558145
Kuus õhtust mängu on alanud.  Põnevamad paarid: Inter-Barcelona, Napoli-PSG ja Atletico-Dortmund. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/1059898502409584642
KÕIK! Kaks esimest mängu on lõppenud: Monaco kaotas kodus Brüggele 0:4, Liverpool võõrsil Crvena Zvezdale 0:2.
Monaco jätkab nelja mängu järel vaid ühe punktiga. Brügge jõudis nelja silmani. Õhtul mängivad selles grupis veel Atletico (6p) ja Dortmund (9p).
Henry ja Monaco leiavad end kodupubliku ees juba 0:4 kaotusseisust! Ruud Vormer lööb Brügge neljanda värava.
Tottenham vajab täna kodus PSV vastu hädasti võitu, kui tahab veel edasipääsule loota. Hotspuri alg11: https://twitter.com/SpursOfficial/status/1059880114668953602
Crvena Zvezda on ajalugu tegemas, sest ükski Serbia klubi pole varem Meistrite liiga alagrupiturniiril võitu saanud. Siiani on serblaste arvel 4 viiki ja 11 kaotust.
Liverpool on 60. minutil Crvena Zvezda vastu endiselt 0:2 kaotusseisus. Kui inglased lahkuvad Belgradist kaotusega, on C-alagrupi seis enne õhtust Napoli-PSG mängu väga põnev: Liverpoolil 6, Napolil 5, PSG-l ja Crvena Zvezdal võrdselt 4 punkti.
Avamängude avapoolajad on lõppenud: Monaco kaotab Brüggele 0:3, Liverpool Crvena Zvezdale 0:2.
Milan Pavkov lööb teise värava ja Liverpool leiab end 0:2 kaotusseisust!
Liverpool jääb 22. minutil Milan Pavkovi väravast Crvena Zvezda vastu 0:1 kaotusseisu.
Juba 3:0 Brüggele! Kolmanda värava lõi Monacole 24. minutil Wesley.
Thierry Henry juhendatav Monaco teeb koduväljakul Brügge vastu kohutava alguse - 17. minutiks lööb Hans Vanaken  kaks väravat ja viib külalised 2:0 ette.