Eestis asus kohtumist juhtima 53. minutil, kui Henri Anier realiseeris Sergei Mošnikovi söödu ilusa löögiga esimese posti äärde. Anieri jaoks oli tegemist koondisekarjääri kümnenda tabamusega.

Pikalt Eesti siiski eduseisu nautida ei saanud ning 64. minutil viigistas Emile Ounei seisu. Videokorduse põhjal oli eestlaste kaitseliini taha tormanud Ounei küll suluseisus, kuid värav loeti siiski ära.

Kaks Eesti koondise tabamust jäid aga suluseisu tõttu lugemata. Kohtumise alguses sahistas väravavõrku Rauno Sappinenin ning matši lõpus Joonas Tamm.

Eesti koondise koosseis: Andreas Vaikla, Hindrek Ojamaa (75. Karl Mööl), Sören Kaldma, Madis Vihmann, Deniss Tjapkin (68. Joonas Tamm), Trevor Elhi (75. Joseph Saliste), Marek Kaljumäe (74. Mihkel Ainsalu), Sergei Mošnikov (kapten), Mark Oliver Roosnupp (80. Frank Liivak), Henri Anier, Rauno Sappinen (46. Martin Miller).

Uus-Kaledoonia - Eesti
Mäng läbi! Kohtumine lõppeb 1:1!
Kohtunik annab mängule 6 lisaminutit.
Joonas Tamm saadab 84. minutil peaga palli ristnurka. Kahjuks värav aga suluseisu tõttu tühistatakse. Selle mängu jooksul jäetakse suluseisu tõttu lugemata juba eestlaste teine värav.
Vahepeal ohustas Uus-Kaledoonia taas Eesti väravat. Eestlaste õnneks oli vastaste löök siiski napilt ebatäpne.
80. minutil teeb Eesti ära ka oma viimase vahetuse. Roosnupp puhkama, Liivak mängu.
75. minutil võetakse Eesti poolel korraga puhkama Ojamaa, Elhi ja Kaljumäe. Mängu tulevad Ainsalu, Saliste ja Mööl.
Eesti teeb 68. minutil teise vahetuse. Tjapkin puhkama, Tamm mängu.
Kordus näitab, et Uus-Kaledoonia ründaja oli ilmselt suluseisus, kuid värav on kirjas ja skoor viigis.
Värava autoriks Emile Ounei, kes realiseerib kaaslase pika söödu.
64. minutil suudabki Uus-Kaledoonia seisu viigistada.
Uus-Kaledoonia üritab ka suruda ning nad on muutunud palju aktiivsemaks.
Anierile on see koondisekarjääri kümnendaks väravaks.
Värava autoriks Henri Anier. Resultatiivse söödu annab Sergei Mošnikov. Anier saadab palli ilusasti esimese posti äärde.
Eesti asub 53. minutil 1:0 juhtima.
53. minutil näeb kollast kaarti ka Hindrek Ojamaa.
Mošnikov tulistab 51. minutil karistuslöögist palli ristnurga suunas. Uus-Kaledoonia puurilukk on aga ülesannete kõrgusel ja lükkab palli üle otsajoone.
Sergei Mošnikov saab 47. minutil kollase kaardi. Avapoolajal sai eestlastest kollase kaardi Henri Anier.
Teine poolaeg on alanud.
Eesti koondis teeb poolajal ka ühe vahetuse. Martin Miller mängu, Rauno Sappinen puhkama.
Esimene poolaeg läbi! Seis 0:0!
34. minutil saab Anier ohtlikust kohast löögile. Kahjuks tabab Anieri pealelöök väravast välja jooksnud vastatse puurilukku.
Uus-Kaledoonia mängumees Joseph Athale vajab pärast Trevor Elhiga peetud võitlust veidike turgutust. Nii tehakse ka joogipaus, mis soojas ja niiskes kliimas on igati tervitatav.
Nüüdseks on mängitud 20 minutit. Seis püsib endiselt 0:0. Uus-Kaledoonia on saanud nüüdseks paremini mängu sisse.
Sappinen saadab 11. minutil palli võrku, kuid Eesti koondise ründaja oli eelnevalt jõudnud suluseisu.
Esimesed kümme minutit on kulgenud küllaltki rahulikult ning ohtlikke olukordi seni tekitatud ei ole.
Kohtumine on kestnud 5 minutit. Seni on aktiivsemaks pooleks olnud Eesti.
Mäng algas!
On hümnide aeg. Seejärel pannakse juba pall mängu.

Enne mängu:

Okeaania turneel 2:0 Fidži ning 1:0 Vanuatu alistanud Eestit ootab täna ees senisest kõige raskem vastane ning eeldatavalt mängib Uus-Kaledoonia ka nimetatud kolmest kõige euroopalikumat jalgpalli.

Eesti koondise algkoosseis: 1. Andreas Vaikla, Hindrek Ojamaa, Deniss Tjapkin, Madis Vihmann, Sören Kaldma, Trevor Elhi, Marek Kaljumäe, Sergei Mošnikov, Henri Anier, Rauno Sappinen, Mark Oliver Roosnupp.

Kohtumine algab Eesti aja järgi kell 8.00. Delfi hoiab lugejaid sündmustega kursis.