G-alagrupis võitis Porto viimases voorus kodus 5:0 Leicester Cityt, kes oli juba varem alagrupis esikoha kindlustanud. Portugallastega esikoha nimel konkureerinud Kopenhaagen võitis küll võõrsil 2:0 Club Brugget, ent enamat Euroopa liigast neile seekord üheksa punkti ei toonud.

H-grupi võitis oodatult Torino Juventus, kes alistas täna kodus 2:0 Zagrebi Dinamo. Teise edasipääsukoha nimel pidasid omavahel maha lahingu Lyoni Olympique ja Sevilla. Et mäng lõppes väravateta viigiga, edenes 16 parema sekka Sevilla.

E-grupis oli kõik selge juba enne tänast - AS Monaco esimene ja Leverkuseni Bayer teine - ning F-grupi võitis Dortmundi Borussia, kes tegi tänu Marco Reusi lõpuminutite väravale võõrsil 2:2 viigi Madridi Realiga.

Pääsu 16 parema hulka tagasid Meistrite liigas tänavu Napoli, Lissaboni Benfica, Madridi Atlético, Müncheni Bayern, Barcelona, Manchester City, PSG, Londoni Arsenal, Leicester City, Monaco, Leverkuseni Bayer, Dortmundi Borussia, Torino Juventus, Madridi Real, Sevilla ja Porto.

Meistrite liiga viimane voor
Läbi! Tänaseks kõik, lisaminutitel väravaid seekord ei sündinudki.
Marco Reus toob 89. minutil Dortmundi viigini, mis tähendab, et hetkeseisuga võidaksid sakslased ka grupi.
Morgan De Sanctis saab kirja omavärava ning Leverkusen juhib 82. minutil Monaco vastu 3:0.
Igor Akinfejevi omavärav suurendab Tottenhami eduseisu CSKA vastu 3:1-le.
Porto 5, Leicester 0. Viienda lööb 77. minutil Diogo Jota.
Daniele Rugani 73. minuti tabamus viib Juventuse 2:0 juhtima Zagrebi Dinamo vastu.
Porto lööb 64. minutil Andre Silva penaltist juba neljanda Leicesterile.
Juventus siirdub 52. minutil kohtumist Zagrebi Dinamo vastu juhtima, autoriks Gonzalo Higuain.
Kaks kiiret väravat Reali ja Dortmundi mängus: esmalt lööb Benzema 53. minutil oma teise värava ning kaheksa minutit vähendab Pierre-Emerick Aubameyang seisu 1:2-le.
Leverkusen lööb teisel poolajal esimese värava, siirdudes Julian Brandti väravast kohtumist Monaco vastu 2:0 juhtima.
Kõigis mängudes on kõlanud poolajavile.
Harry Kane'i 45. minuti tabamus viib Tottenhami mängus CSKA-ga poolajale 2:1 eduseisus.
Porto liigub kindlalt edasipääsu suunas, sest Yacine Brahimi teeb 44. minutil Leicesteri vastu skooriks juba 3:0.
Tottenham viigistab 39. minutil CSKA vastu, tabamuse autoriks Dele Alli.
Karim Benzema avab Madridis 28. minutil skoori, viies Reali 1:0 Dortmundi vastu ette.
Guilherme 30. minuti värav viib Varssavi Legia 1:0 Sportingu vastu juhtima.
Leverkusen läheb Vladlen Jutšenko 30. minuti tabamusest Monaco vastu juhtima.
CSKa asub 33. minutil Alan Dzagojevi väravast Tottenhami vastu juhtima.
Porto 2, Leicester 0. Värava autoriks 26. minutil Jesus Corona.
G-alagrupis väravatesadu jätkub: Mathias Jorgensen viib 15. minutil Kopenhaageni juba 2:0 ette.
Kopenhaagen ei jää vastust võlgu, vaid läheb 8. minutil Brandon Mechele omaväravast Club Brugge vastu juhtima.
Andre Silva lööb õhtu esimese värava, viies Porto kodus 6. minutil 1:0 Leicesteri vastu juhtima.
Tere õhtust, head spordisõbrad! Alustame tekstipõhist ülekannet tänasest kaheksast Meistrite liiga mängust.