Napoli võitis täna omavahelises mängus võõrsil Benficat 2:1. Kaheksandikfinaali ehk 16 parema hulka edenesid mõlemad klubid seetõttu, kuna nende konkurent Besiktas kaotas võõrsil Kiievi Dünamole suisa 0:6 (kaks punast kaarti).

Tänastes ülejäänud alagruppides olid edasipääsejad juba varem selged.

Pääsu 16 parema hulka on lisaks Napolile, Benficale, Atléticole, Bayernile, Barcelonale, Manchester Cityle, PSG-le ja Arsenalile taganud ka Leicester City, Monaco, Leverkuseni Bayer, Dortmundi Borussia, Torino Juventus ja Madridi Real. Viimased kaks edasipääsejat selguvad homme - variantideks on Porto või Kopenhaagen (G-grupp) ning Sevilla või Lyon (H-grupp).

Tulemused (kaks paremat 16 parema hulka, kolmas Euroopa liigasse):
A-grupp:

Basel - Arsenal 1:4 (0:2)
Paris Saint Germain - Razgradi Ludogorets 2:2 (0:1)
Lõplik tabeliseis: Arsenal 14p, PSG 12p, Ludogorets 3p, Basel 2p

B-grupp:
Benfica - Napoli 1:2 (0:0)
Kiievi Dünamo - Besiktas 6:0 (4:0)
Lõplik tabeliseis: Napoli 11p, Benfica 8p, Besiktas 7p, Kiievi Dünamo 5p

C-alagrupp:
Barcelona - Mönchengladbachi Borussia 4:0 (1:0)

Meistrite liiga viimane voor
PSG viigistab 90. minutil Angel Di Maria tabamuses Ludogoretsi vastu. 2:2.
Tänaseks kõik! Täname jälgimast ja kohtumiseni juba homme!
Raul Jimenez toob 87. minutil Benfica ja Napoli mängus tabloole seisu 1:2, kuid alagrupi võitmiseks tuleb neil siiski lüüa veel kaks väravat.
Basel lööb ühe Arsenalile tagasi, värava autoriks AS Romast laenul olev Seydou Doumbia.
Kiievi Dünamo 6, Besiktas 0 - 77. minutil on täpne Junior Moraes.
Napoli kindlustabki alagrupi võidu, sest Dries Mertens viib külalised 80. minutil Benfica vastu 2:0 juhtima.
Ludogorets asub võõrsil teistkordselt PSG vastu juhtima, 69. minutil värava autoriks Wanderson. 2:1!
Arda Turan lööb 17 minuti jooksul juba kolmanda värava - Barcelona 4, Mönchengladbach 0.
Napoli asub 60. minutil Jose Maria Callejoni väravast Benfica vastu 1:0 juhtima ja liigub alagrupi esikoha suunas.
Kiievi Dünamo lööb Besiktasile 60. minutil veel ühe, seekord autoriks Sergei Sõdortšuk. Seis 5:0 ja türklased juba kahemehelises vähemuses, teise kollase kaardi sai 56. minutil Vincent Aboubakar.
PSG viigistab lõpuks Ludogoretsi vastu, värava lööb 61. minutil Edinson Cavani isiklikult.
Barcelona alustab teist poolaega Arda Turani 50. ja 53. minuti tabamustega, mis teevad seisuks Mönchengladbachi vastu juba 3:0.
Lucas Perez teeb kübaratriki ja viib Arsenali 3:0 Baseli vastu juhtima. 54. minutil on täpne ka Alex Iwobi, kes kasvatab eduseisu juba neljale väravale.
Poolaeg!
Derlis Gonzalezi 45. minuti tabamus kustutab lõplikult Besiktasi edasipääsulootused. Kiievi Dünamo 4, Besiktas 0.
Möödub kaks minutit ja Kiievi Dünamo juhib türklaste vastu juba 3:0... Tabamuse autoriks Vitali Bujalski.
Kiievi Dünamo juhib Besikasi vastu juba 2:0, teise värava lööb Andrei Jarmolenko 31. minutil penaltist. Besiktasi edasipääsulootused on kahanenud poole tunniga pea olematuks, sest penaltile eelnes Andreas Becki punane kaart.
Robert Lewandowski 28. minuti värav viib Bayerni Atletico vastu juhtima.
Lionel Messi lööb 16. minutil värava ja viib Barcelona kodus Mönchengladbachi vastu juhtima.
Unai Emery nukker hooaeg PSG-s on jätku saamas, sest prantslased jäävad kodus 15. minutil Ludogoretsi vastu kaotusseisu. Värava autoriks märgitakse Virgil Misidjan.
Arsenal liigub Baselis oma teed: Lucas Perez teeb 16. minutil seisuks 2:0.
Kiievi Dünamo avab Artjom Besedeni väravast põnevas B-grupis skoori Besiktasi vastu.
Arsenal asub võõrsil kohtumist Baseli vastu juhtima, värava autoriks 8. minutil Lucas Perez.
Aga nii kiiresti Celticu rõõmud läbi saidki - 8. minutil viigistab City Kelechi Iheanacho tabamusest.
Õhtu esimene värav sünnib Manchesteris, kus Celtic asub 4. minutil Patrick Robertsi väravast City vastu juhtima.
Mängudeõhtu on alanud!
Tere õhtust, head jalgpallisõbrad! Meistrite liiga alagrupiturniiri viimane voor on kohe algamas ning Delfis ei keskendu me ühelegi konkreetsele mängule, vaid hoiame pilku peal kõigil kohtumistel ja skooridel.