Lionel Messi viis küll hispaanlased 21. minutil ilusa kontrarünnaku lõpetuseks juhtima, kuid Ilkay Gündogan seadis avapoolaja lõpus tabloole viigi ning teisel mängupoolel lõi Kevin de Bruyne karistuslöögist 2:1 ja Gündogan vormistas lõppseisuks 3:1.

Kaks nädalat tagasi oli Barcelona võitnud Manchester Cityt mäletatavasti 4:0. Kuna Mönchengladbachi Borussia ei suutnud teises tänases C-grupi mängus kodus Glasgow Celticu vastu enamat 1:1 viigist, on tabeliseis järgnev: Barcelona 9, Manchester City 7, Borussia 4 ja Celtic 2 punkti.

A-grupis tagasid täna pääsu kaheksandikfinaali PSG ja Arsenal, kes võitsid lõpuminutite väravatest vastavalt Baseli 2:1 ja Ludogoretsi 3:2. Arsenal tuli seejuures välja 0:2 kaotusseisust.

D-alagrupis tagas Madridi Atletico kõrval edasipääsu Müncheni Bayern, kes alistas võõrsil Robert Lewandowski väravatest PSV Eindhoveni 2:1. Atletico, kes võitis Antoine Griezmanni tabamustest Rostovi 2:1, juhib gruppi 12 punktiga, Bayernil on 9 silma.

Tänased tulemused:
A-alagrupp:

Basel - Paris Saint Germain 1:2
Ludogorets - Arsenal 2:3

Tabeliseis: Arsenal ja PSG 10, Basel ja Ludogorets 1 punkt.

B-alagrupp:
Besiktas - Napoli 1:1
Benfica - Kiievi Dünamo 1:0

Tabel: Napoli ja Benfica 7, Besiktas 6, Kiiev 1.

C-alagrupp:
Mönchengladbach - Celtic 1:1
Manchester City - Barcelona 3:1

Tabel: Barcelona 9, Manchester City 7, Borussia 4, Celtic 2.

D-alagrupp:
Atletico Madrid - Rostov 2:1
PSV - Müncheni Bayern 1:2

Tabel: Atletico 12, Bayern 9, PSV ja Rostov 1.

Tabeliseisud

Jalgpalli Meistrite liiga
Mäng on lõppenud. Manchester City võitis Barcelonat 3:1.
Arsenali suur tagasitulek: 0:2 kaotusseisust on saanud 3:2. Londoni klubi kolmanda kolli lõi Mesut Özil. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/793565546897965056
Basel jääb 85. minutil PSG vastu vähemusse, kui punase saab Die Serey. Seis ikka 1:1.
Basel jõuab kodupubliku rõõmuks PSG vastu viigini - 1:1 lööb Luca Zuffi.
Celtic viigistab Mönchengladbachi Borussia vastu Moussa Dembele penaltist 1:1-le. Julian Korb sai penaltiolukorras punase ning jättis sakslased vähemusse.
Kiievi Dünamo mees Junior Moraes eksis penaltil ning jättis viigivõimaluse kasutamata. Benfica juhib ikka 1:0.
PSV - Bayern 1:2. Robert Lewandowski teine värav viib sakslased ette.
3:1 Manchester Cityle! Ilkay Gündogan lööb 74. minutil oma teise ja City kolmanda värava. Kerge kahtlus jääb õhku, kas talle väravasöödu andnud Agüero ei mänginud mitte käega.
De Bruyne on ainus mees, kes on tänaste mängude teisel poolajal skoori teinud.
Viimati löödi Barca vastu Meistrite liigas karistuslöögist värav 2009. aastal... https://twitter.com/ChampionsLeague/status/793559105768189952
Stonesi valesööt kingib Barcale hiilgava võimaluse, kuid pall tabab vaid värava latti. Nüüd oli viik rohkem kui õhus.
Hetkel on C-grupi tabeliseis vägagi intrigeerivaks muutunud: Barca 9 punkti, ManCity 7, Mönchengladbach 6.
62. minut: De Bruyne ei ulatu värava ees pallini. 3:1 oli õhus.
Manchester City juhib 2:1! 50. minutil saadab De Bruyne palli suurepärasest karistuslöögist Barca võrku.
46. minut: Sterling pääseb hea söödu järel Barca väravavahiga üks-ühe vastu, kuid inglane otsustab arusaamatul põhjusel ühe lisapuute teha ja lööb alles siis peale. Pall maandub värava küljevõrgus.
Teine poolaeg on alanud kõigis matšides.
Benfica - Kiievi Dünamo 1:0. Eduardo Salvio penalti viib Portugali klubi avapoolaja lõpuminutil ette.
Manchester City ja Barcelona poolaeg lõpeb 1:1. Hispaanlased peavad tänama peakohtunik Kassaid, kes jättis inglastele penalti andmata.
Basel jääb PSG vastu 0:1 kaotusseisu. Prantslaste värava autoriks Blaise Matuidi. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/793550556564422656
Ludogorets - Arsenal 2:2. Prantslane Olivier Giroud viigistab avapoolaja lõpuminutitel.
Manchester City pääses viie mehega Barca kolme mehe vastu, kuid väravat ei sünni! Agüero varvas ei ulatu värava ette antud söödu ajal pallini...
1:1. Manchester City viigistab! Barcelona kaitse eksis räigelt ning Sterlingu sööt leiab värava eest Ilkay Gündogani, kellel jääb üle vaid pall tühja võrku lükata. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/793551716725719040
PSV - Bayern 1:1. Robert Lewandowski realiseerib penalti ja toob tabloole viiginumbrid.
Atletico - Rostov 1:1. 28. minutil viib Antoine Griezmann hispaanlased juhtima, kaks minutit hiljem Serdar Azmoun viigistas.
Mönchengladbach lööb Celticu vastu 1:0 - värav Lars Stindilt. Manchester City on langenud hetkel alagrupis kolmandaks, vahe sakslastega 2 punkti, Barcelonaga juba 8 silma. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/793550536402436096
Ludogorets  - Arsenal 2:1. Granit Xhaka lööb Londoni meeskonna poolelt ühe värava tagasi.
21. minut: Barcelona lööb 1:0! Autoriks muidugi Messi. Manchester City jääb hispaanlaste kontrarünnaku takistamiselt hätta ja laseb argentiinlasel palli rahulikult võrku saata.
Uskumatu! Arsenal juba 0:2 taga - Ludogoretsi teise tabamuse autoriks 15. minutil Claudiu Keseru. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/793543618241921028
PSV Eindhoven asub Müncheni Bayerni vastu Santiago Ariase väravast 1:0 juhtima.
Ludogorets - Arsenal 1:0! Värav Jonathan Cafúlt.
Sterling kukub 10. minutil Barca karistusalas. Ja kohtunik Kassai näitab inglasele kollast kaarti, kodupublik vilistab maruliselt. Videokordus näitab, et kohtunik eksis - puhas penalti.
David Silva ja Lionel Messi aktsioonis.
Pep Guardiola ja Luis Enrique mängu eel.
Besiktase - Napoli 1:1 viigimängus värava löönud Quaresma on tänavu osaline olnud kõigis Istanbuli klubi Meistrite liiga väravates (2 kolli ja 2 söötu). https://twitter.com/ChampionsLeague/status/793540165172137988
Agüerol on juba teisel minutil võimalus avanemas, kuid fikseeritakse suluseis.
Seitse mängu on alanud. Sealhulgas ka Manchester City ja Barcelona lahinguks on pall mängu pandud.
Besiktas ja Napoli tegid Istanbulis 1:1 viigi. Napolil on B-alagrupi tabelijuhina 7 punkti ja Besiktasel teisena 6 silma. https://twitter.com/ChampionsLeague/status/793537178865377280
Messi jookseb Etihadi staadionile.
Besiktas ja Napoli liiguvad 0:0 viigi suunas. Veerand tundi jääb Istanbulis veel mängida.
Ja siin Barca algkoosseis, kelle ridades teeb Lionel Messi sajanda mängu Meistrite liigas: https://twitter.com/ChampionsLeague/status/793525775320383489
Lahing Istanbulis jätkub seisul 0:0.