CSKA domineeris ja juhtis tänast mängu 38 minutit, kuid lõpus oli ikkagi kindlam Olympiakos. Nende võidukorvi viskas Erick Green, kes tabas 41 sekundit enne sireeni kaugviske seisuks 79:76. Neli sekundit hiljem realiseeris Miloš Teodosic ühe vabaviske kahest ning sama mees sai kaheksa sekundit enne lõppu üritada ka kaugviset, mis aga ei tabanud. Lõppseisu vormistasid Olympiakose mehed vabaviskejoonel.

Olympiakose kangelane oli vanameister Vassilis Spanoulis, kes viskas oma 14-st punktist kümme viimase kuue minutiga. Teodosic tõi 12-punktise eduseisu maha mänginud CSKA resultatiivseimana 23 silma.

Kell 21.30 pannakse Istanbulis pall mängu teiseks poolfinaaliks, kus kohtuvad kodumeeskond Fenerbahçe ja Madridi Real.

Täpselt samad tiimid mängisid nelja parema hulgas ka 2015. aastal ning ka poolfinaalpaarid - CSKA vs Olympiakos ja Real vs Fenerbahçe - olid täpselt samasugused. Toona sammusid finaali Olympiakos ja Real ning kodupubliku ees krooniti Euroliiga meistriks hispaanlased.

Mängu kokkuvõte:

Korvpalli Euroliiga poolfinaal CSKA-Olympiakos
Olympiakose kangelane oli vanameister Vassilis Spanoulis, kes viskas oma 14-st punktist kümme viimase kuue minutiga.Teodosic tõi CSKA resultatiivseimana 23 silma.
Green tabab vabavisked ja Olympiakos on võitnud 82:78!
0,3 sekundit enne sireeni tehakse viga Greenile.
Teine mööda ja pall jääb Olympiakosele! 1,3 sekundit lõpuni. Minutiline mõtlemisaeg.
Higgins tabab esimese - 78:80.
Higginsile tehakse koheselt viga. 3 sekundit jääb mängida.
Spanouilis tabab kahest vabaviskest ühe - 80:77. CSKA-le jääb veel võimalus.
Teodosic eksib 8 sekundit enne sireeni kaugviskel, viga tehakse Spanoulisele. Seis ikka 79:77 kreeklastele.
77:79. Teodosic tabas ühe vabaviske.
Erick Green tabab 41 sekundit enne sireeni kolmese ja Olympiakos juhib 79:76!
Teodosic vastas kiirelt kreeklaste korvile ning kaugvise toob tabloole viigi 76:76.
Spanoulis viib kaugviskega Olympiakose ette 74:73. Tema arvel 13 punkti.
Jäänud veel kaks minutit.
Jacksonilt vabavisked - 73:71 CSKA-le.
Jackson viis CSKA uuesti ette, Spanoulis taas viigistab - 71:71. Kolm ja pool minutit lõpuni.
Spanoulis toob tabloole viigi 69:69.
Green teeb seisuks 67:69. CSKA lasi kreeklastel võtta ühe rünnaku jooksul kolm ründelauda!
CSKA eduseis 69:64. Olympiakos võtab 6.38 enne lõpuvilet mõtlemisaja.
De Colo (16p) kasvatab CSKA edu 67:64-le.
Spanoulise läbimurre ja korv toovad Olympiakose punkti kaugusele: 64:65.
De Colo teeb kahekordse, 7.30 enne lõppu on CSKA edu 65:62.
Agravanis tabab kolmest vabaviskest kaks ning seis on 62:64.
Jälle laseb CSKA lõpusekundil endale korvi visata! Mantzarise kaugvise toob 3. veerandi lõpuks tabloole numbrid 64:60.
Ja kohe Olympiakoselt kolmene vastu - 64:57.
CSKA taas kümnega ees - 64:54.
Mantzaris tabab kolmanda kaugviske järjest (esimesel kolmel eksis) ja CSKA edu kuivab taas kokku: 60:54.
Võitlust on kõvasti:
Kostas Papanikolaou tabab neljanda kaugviske ja kreeklaste kaotusnumbrid kahanevad 49:57-le.
CSKA spurdib ette 55:46.
Aaron Jacksoni kolmene viib CSKA seitsmega ette, 51:44.
Kolmanda veerandi keskel on venelaste eduseis 48:44. Olympiakos jõudis just kümnenda pallikaotuseni (CSKA-l 6).
Kostas Papanikolaou tabab kolmanda kaugviske ja vahe on vaid kolm punkti - CSKA ees 46:43.
44:38 CSKA-le.
Teine poolaeg on alanud.
Dimitrios Agravanis pani lõpusekundil hullu kolmese sisse, poolajaks juhib CSKA 40:33.
Mantzaris vähendab vahe kümnele punktile - 30:40. Algab avapoolaja viimane minut.
CSKA juhib 40:27. Vahetusest sekkunud Teodosici arvel on juba 15 punkti.
Teodosic teeb seisuks juba 36:25.
Miloš Teodosic vastab samaga - 33:23.
Georgios Printezis teeb kaugviskest seisuks 23:30.
CSKA eduseis kasvas korraks juba kümnele punktile - 30:20.
Teise veerandi keskel juhivad venelased korvidevaest mängu 24:20.
Mantzaris saab lõpuks kaugviske sisse, CSKA veel juhib 22:20.
Olympiakos saab pisut lähemale - 17:20.
CSKA pääses juhtima juba 18:9.
Olympiakos juhib ründelaudade arvestuses 6:0 (üldseis 12:6), kuid mängu juhib CSKA 15:9.
CSKA juhib kaheksandal minutil 11:9.
Vangelis Mantzaris pani juba kolmanda kaugviske järjest mööda.
Kostas Papanikolaou tabas lõpuks kreeklaste esimese kaugviske (1/6), seis 9:9.
Olympiakos jõuab Vassilis Spanoulise vabavisete järel punkti kaugusele - 6:7.
De Colo toob neljanda punkti, CSKA ees 7:2.
Aaron Jacksoni kolmene viib CSKA teisel minutil 5:2 juhtima.
Mäng on alanud!
CSKA oli põhiturniiril teine, Olympiakos kolmas meeskond. Numbriliselt öeldes on Venemaa tippklubi tänavuse Euroliiga parim ründav meeskond, Olympiakos aga parima kaitsega klubi.
CSKA on siiani Euroliiga võitnud seitsmel, Olympiakos kolmel korral.
Tere kõigile korvpallisõpradele! Kohe algab põnevusmäng CSKA-Olympiakos, mis selgitab Euroliiga esimese finalisti.